Click to order
Total: 
Payment method
0 =
Умови Повернення
Основна інформація
  1. Запакуйте товар і покладіть його в коробку разом з заповненим та підписаним Чеком на Повернення.
  2. Ви можете відправити повернення однією з транспортних компаній:
  3. Повернення коштів відбудеться протягом 5 банківських днів від моменту перевірки Вашого повернення. В особливих ситуаціях час може бути дещо довшим, але не перевищуватиме 14 днів.

Важливо
Увага, ми не приймаємо посилок з післяплатою. Якщо Ви оплачували замовлення кур'єру готівкою при отриманні, повернення коштів можемо здійснити на номер IBAN, якщо ви здійснили передоплату замовлення на сайті через платіжну систему PayU, повернення коштів відбудеться на карту з якої ми отримали оплату.

1. Що таке код IBAN?
IBAN - це міжнародний номер банківського рахунку. Який складається з букв UA і 29 символів (букви і цифри).


2. Як здійснити обмін?
Ми здійснюємо систему обміну у вигляді повернення, а також розміщення нового замовлення та здійснення нової оплати. Поверніть замовлений продукт і здійсніть повернення якнайшвидше. Ми можемо зарезервувати вибраний товар на 5 днів.

3. Протягом якого часу буде здійснене повернення?.
Якщо Ви здійснили передоплату на сайті через платіжну систему PayU повернення коштів відбудеться на карту з якої ми отримали оплату в протягом 3-5 днів від моменту перевірки повернення. Якщо оплату здійснили кур'єру готівкою при отриманні повернення коштів можемо здійснити на номер IBAN протягом 7 банківських днів з моменту перевірки повернення. В особливих ситуаціях час може бути дещо довшим, але не буде перевищувати 14 днів.

4. При яких умовах ми можемо не прийняти повернення?.
Повернення ми можемо не прийняти якщо повернення здійснили по закінченню 30-денного терміну. Товар, який був у використанні – поверненню не підлягає.


Офіс Обслуговування Клієнта
Мобільний телефон:
+380503734030