Click to order
Total: 
Payment method
0 =
ПРО GRILL LAND
Індивідуальний підбір техніки
Набільший асортимент товару
ОфіційнИЙ ПРЕДСТАВНИК
Grill Land – один із офіційних провідних гриль-магазинів в Україні. В нас Ви знайдете величезний вибір грилів Weber, Broil King, Napoleon, Campingas, обладнання для барбекю та грилів, а також широкий асортимент аксесуарів.
Неважливо, чи ви шукаєте вугільний гриль, ваше серце б'ється за газовий гриль, плануєте повну відкриту кухню - у нас є будь-який гриль, аксесуари або незвичайні соуси та спеції для кожного клієнта.
Тепер вам не потрібно їздити в десяток магазинів, ми зібрали у себе грилі абсолютно всіх виробників офіційно представлених в Україні, і ми не пропагуємо якийсь бренд, а надаємо Вам право на чесний вибір, хіба не це головне?
Для цього ми надаємо Вам унікальну можливість спробувати самому приготувати на одному або декількох цікавлять Вас грилях.

Ми хочемо, щоб ви були повністю задоволені, і тому наше обслуговування клієнтів не припиняється після покупки гриля чи аксесуарів. Наші експерти з барбекю завжди на вашій стороні, по телефону, відеоконсультації або на місці, щоб завжди знайти для вас найкраще рішення та оптимально проконсультувати вас у всіх галузях.

Приємно бути вдома.
м.Київ , проспект Героїв Сталінграда , 8к5 (М‘ясторія)
м.Івано-Франківськ , вул. Вовчинецька , 225-М (Metro)
Скнилів, Окружна, 38 (Дім інтер'єру)
Ми поруч з Вами