Click to order
Total: 
Payment method
0 =
ДОСТАВКА
Безкоштовна доставка від 10 000 тис. грн. !
ДОСТАВКА ПО КИЄВУ, ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ
Кур'єр доставить Вам товар і всі необхідні фінансові документи. Доставка по Івано-Франківську здійснюється протягом 3-х годин з моменту підтвердження замовлення, якщо замовлення зроблено в першій половині дня (не пізніше 12:00) *** . У разі, якщо замовлення було підтверджено в другій половині дня, то ми гарантуємо доставку протягом 24 годин з моменту його отримання і підтвердження. Обов'язково узгодьте з менеджером час і адресу доставки, а також всі необхідні деталі.

Час роботи служби доставки: по буднях з 10:00 до 20:00, неділя - вихідний день , проте у разі необхідності, питання доставки в вихідний день можна узгодити з менеджером, який зв'яжеться з Вами після оформлення замовлення для узгодження часу і адреси доставки.

Увага:
  • Кур'єр не є продавцем, тобто перевірку товару під час прийому здійснює сам Покупець. Отримуючи замовлення уважно розгляньте товар, переконайтесь у відсутності видимих механічних пошкоджень, перевірте наявність і правильність заповнення документів (товарного чека та гарантійного талона). Претензії щодо зовнішнього вигляду і комплектації доставленого товару Ви можете пред'явити лише в момент передачі Вам товару кур'єром.
  • Кур'єри доставляють товар лише за конкретною адресою в офіс, підприємство, квартиру або будинок.
  • Шановні Клієнти, прохання не затримувати кур'єра більше 15 хвилин.
***Доставка протягом 3 годин, з моменту замовлення, здійснюється при наявності вільного кур'єра і обов'язково узгоджується Покупцем з менеджерами магазину по телефону.
Доставка товару в будь-яку точку України
Послуга доступна при будь-якій формі оплати: банківською картою або готівкою в відділенні транспортної компанії.

Тарифи і вартість пересилки створюється автоматично компанією Нова Пошта при оформленні замовлення.
Grill Land не заробляє на відправці.

Терміни доставки по Україні залежать від роботи конкретної транспортної компанії і адреси покупця. Зазвичай на доставку потрібні 2 робочих дня.

Якщо передплачений товар втрачено під час перевезення, не хвилюйтеся. Ми страхуємо товар, коли передаємо його транспортним компаніям.
Якщо перевізник не доставить посилку протягом 7 днів, ми відправимо новий товар.

Перевірку замовлення на предмет цілісності упаковки і відсутність зовнішніх пошкоджень товару ми рекомендуємо здійснювати на місці - в відділенні служби доставки. При наявності пошкодження товару під час перевезення вимагайте від працівників служби доставки скласти акт з зазначенням характеру пошкодження товару і повідомте про це нам!

Зверніть увагу! При доставці до складу транспортної компанії, замовлення зберігається на складі не більше 5 робочих днів, після чого повертається назад!

САМОВИВІЗ

Ви можете отримати Ваше замовлення у нашому пункті видачі, що розташований за адресою
м.Київ , проспект Героїв Сталінграда , 8к5 (М‘ясторія)
м.Івано-Франківськ , вул. Вовчинецька , 225-М (Metro)
м.Івано-Франківськ , вул. Є. Коновальця , 433 (дизайн простір)
Ми поруч з Вами