Безпечне поводження з газовим балоном – ви повинні звернути на це увагу з газовим грилем
Чи це гриль, опалення або приготування їжі - з газовим балоном ви завжди повинні звертати увагу на правильне та безпечне поводження. Ми пояснимо вам, що важливо
У чому різниця між пропаном та бутаном?
Пропан та бутан є побічними продуктами переробки нафти та природного газу. Пропан також можна використовувати при температурах до -40°C, у той час як бутан більше не випаровується від температури навколо замерзання і тому може, наприклад, більше не нагрівати гриль.
Чи це хімічні чи чистячі засоби: Завжди звертайте увагу на символи небезпеки, які є на відповідному продукті.
Де можна придбати газові балони?
Ви маєте купити газовий балон тільки у дилера, якому ви довіряєте. Вони доступні на заправних станціях, магазинах, частково також на ринках і, звичайно ж, на будівельних магазинах. Ви також можете отримати 5, 8 або 11 кг газових балонів у Grill Land- або як пристрій для тимчасової заміни (червоний), або як пляшку для нерухомості (сірий). Ви можете поповнити їх у спеціалізованого дилера або обміняти на заповнений газовий балон.
Чи можете ви самостійно заправити пропан?
Газ є небезпечним вантажем, тому балони з пропановим газом заповнюються або заповнюються лише кваліфікованими спеціалістами з відповідних спеціалізованих систем. Ви можете заповнити газовий балон і одночасно виконувати ремонтні роботи та дотримуватися необхідних термінів випробувань.
Як транспортувати газовий балон?
Перевезення газових балонів дозволено в автомобілі лише протягом короткого часу, оскільки зазвичай недостатня безпека та гарна вентиляція не гарантуються. Як правило: максимум 1 годину в дорозі.
Ви також повинні звернути увагу на таке:

Навіть якщо газовий балон для гриля порожній, і ви хочете його обміняти, ви повинні ставитись до нього як до повного. У ньому все ще є залишкові частини газу, які можуть розширюватись та протікати при нагріванні.
Всі пляшки – порожні або повні – повинні бути оснащені закритим клапаном, а також кришкою захисту клапана.
Закріпіть пляшку так, щоб вона не могла котитися в автомобілі під час водіння.
Відкрийте одне з вікон завширшки принаймні на один зазор або увімкніть повітродувку для забезпечення вентиляції.
Завжди знімайте двигун і надягайте ручне гальмо при навантаженні та розвантаженні.
Не палити, не стріляти під час навантаження та розвантаження.
Чи можна помістити газові балони у базову шафу чи це небезпечно?
Щоб знайти відповідь на це питання, ви повинні спочатку переглянути документи, які додаються до покупки газового гриля. Інструкції з експлуатації містять не лише основні інструкції з експлуатації пристрою, але й відповідні попередження вже знаходяться на початку буклету. Наприклад, слід зазначити, що гриль не повинен розміщуватися та експлуатуватися поряд із горючими матеріалами. Звичайно, газові ґрати не повинні працювати без нагляду. Запасні газові балони не повинні бути поряд із грилем. Легкозаймисті предмети також не повинні зберігатися у сховищі нижче та поруч із грилем.
Крім того, газовий гриль може працювати лише з відповідним газом, а не вугіллям, лавовим камінням або брикетами. Категорично забороняється зберігати непідключені газові балони під ґратами або в базовій шафі. Паливні баки, які могли мати непомічені дефекти, випустять газ у базову шафу, звідки можуть статися серйозні нещасні випадки при використанні та спробі запалити ґрати, оскільки вибухи можуть статися негайно. У шафі може бути лише правильно підключений один газовий балон, і його також необхідно регулярно перевіряти на наявність дефектів тощо перед використанням.
Як правильно підключити газовий балон?
Якщо ви хочете використовувати газові балони для газового гриля, ви завжди повинні використовувати відповідний редуктор тиску як для зовнішнього, так і внутрішнього використання. Зовнішні органи управління мають нижчі правила безпеки, тому ви повинні використовувати правильний тиск, особливо для внутрішніх пристроїв. Але ви також можете використати його зовні.
Крім того, є регулятори тиску 30 мбар та 50 мбар. Як правило, у вас завжди буде пристрій 50 мбар у Німеччині та Австрії. Барбекю з інших країн, наприклад, можуть бути оснащені 30 мбар. Просто перевірте знаки чи опис продукту. Якщо ви все ще не впевнені, спочатку візьміть повзунок із нижчим тиском. Якщо полум'я занадто маленьке, ви також можете використовувати 50 мбар редуктора тиску.

Щоб з'єднати:

Зніміть захисну кришку та відкрутіть пластикову кришку від клапана пляшки.
Прикрутіть газовий шланг до різьблення регулятора тиску (з гайковим ключем 17)
Вставте наконечник регулятора тиску в клапан пляшки та поверніть його вліво вручну. Ніколи не затягуйте його плоскогубцями. Ви можете пошкодити ущільнення клапана. Якщо хочете, ви можете використати гайковий ключ
Відкрийте клапан пляшки (але не вмикайте пристрій)
Розпорошіть точки з'єднання мильною водою, щоб побачити, чи все щільно. Якщо утворюються бульбашки, ви повинні знову закрити пляшку і затягнути відповідне з'єднання. Якщо немає бульбашок, ви можете увімкнути пристрій
Звідки ви знаєте, скільки газу залишилось у пляшці?
Наприклад, якщо газовий балон вагою 5 кг або газовий балон 11 кг не закінчився, ви можете перевірити рівень вашого балона або меншого газового балона. Наприклад, зважте їх і відніміть вагу тари (тобто вага порожньої пляшки).
Тим не менш, ви також можете використовувати вимірювач рівня, який використовує датчик, щоб показати, де знаходиться газ у вашій пляшці.
Як і де правильно зберігати газовий балон?
Якщо ви готуєте на грилі взимку, ви повинні переконатися, що ваш газовий балон для гриля зберігається належним чином. І навіть якщо ви купуєте пляшку на складі, ви повинні звернути увагу на певні речі. Наприклад, пляшка завжди стоїть вертикально і не може впасти. Крім того, запірний клапан має бути оснащений стопорною гайкою та захисною кришкою.
Крім того, ви не повинні курити біля газових балонів, мати справу з відкритим вогнем чи іншими речами, які можуть спричинити іскри.
Ви не повинні зберігати балони зі зрідженим газом у таких місцях:

Гаражі та інші робочі місця
Підвали та інші приміщення, що знаходяться глибше 1 метра нижче поверхні місцевості
Шляхи евакуації та порятунку
Будівельні проходи та їхня безпосередня близькість
Сходи, коридори та проходи
Вузькі ніші (майданність менше 2 м2)

Ви можете зберігати балони зі зрідженим газом у таких місцях:
Кімнати з вогнестійкими стінами та стелями, а також вогнезахисними підлоговими покриттями
Кімнати, що не містять легкозаймистих, вогнестійкості або вибухових речовин
Ми раді вас проконсультувати!
Якщо у вас є додаткові питання щодо газових балонів 11 кг, 8 кг або 5 кг або ви не впевнені у зверненні, ви можете зв'язатися з нашою службою підтримки клієнтів