Правильна температура при приготуванні на грилі - яка температура гриля для стейків, овочів тощо?
Правильна температура також важлива при приготуванні на грилі, як і якість м'яса. Ми пояснимо вам, як їх оптимально регулювати і на що ще слід звернути увагу.
Правильно розігрійте гриль
Просто розпалити гриль і покласти кілька стейків на сітку? Зрештою, хороший гриль – це не так просто. Для дійсно гарних результатів попередньо добре розігрійте гриль. Ми рекомендуємо спочатку дати вугіллю добре розгорітися в димоході , а потім розподілити його в грилі та належним чином розігріти газовий гриль. Перша температура, коли ваш стейк «цілує» сітку, має вирішальне значення. Багато грилів оснащені вбудованими в кришку термометрами, які повідомлять вам, коли почати.
Низькі температури від 90 до максимум 120 °C ідеальні для повільного приготування м’яса. Приклади включають запасні реберця та свинину. Температура близько 160-180 °C ідеальна для ковбас або риби, овочі слід викладати на мангал при температурі близько 140-160 °C. Стейки, навпаки, обсмажують на сильному вогні (прибл. 270 – 300 °C). Так ви отримаєте сильний аромат гриля і красиві візерунки гриля (бренди)
Чи є у вас все необхідне, щоб стати професіоналом гри на грилі? Тоді ви, можливо, чули, що деякі стейк-хауси тепер спеціалізуються на нагріванні тонкого м’яса до екстремальних температур понад 800 градусів протягом дуже короткого часу. Ви можете повторити цей трюк вдома, лише якщо ваш гриль має SizzleZone, інфрачервону зону. Жир, який капає на вугілля при такій високій температурі, може спричинити небезпечні спалахи, тому слід бути обережними при поводженні з жирним м’ясом. Варто взагалі уникати маринованого м’яса. Крім того, акриламіди, які вважаються потенційно канцерогенними, можуть утворюватися при дуже високих температурах. Тому високі температури, при яких багато жиру капає в джерело тепла і горить лише ненадовго.
Як визначити температуру гриля?
Не кожен гриль має вбудований в кришку термометр. Крім того, не кожен термометр на кришці достовірно показує точну температуру. На щастя, є простий трюк, за допомогою якого можна з відносною точністю визначити температуру гриля. Тримайте руку на 10-12 см над решіткою і порахуйте, скільки секунд ви легко витримаєте спеку:
максимум 4 секунди
близько 220-300 °C
8 або більше секунд
менше 160°С
до 7 секунд
від 160 до 220 °C
Як чистити килимки для гриля?
Звичайно, за допомогою цього тесту температуру можна визначити лише дуже приблизно. Також слід бути обережним, щоб не обпектися! Термометр для гриля набагато безпечніший і точніший . За допомогою цифрового термометра для гриля ви можете визначити точну температуру ядра страви, яку потрібно смажити. Таким чином, м’ясна насолода на ресторанному рівні можлива і вдома без особливих проблем.
Кожен шматок м’яса унікальний. Деякі стейки нарізані товщі за інші, деякі пісні, інші мармуровані. Тому час, який ви знайдете в деяких книгах про барбекю, є лише приблизними орієнтирами. Ось огляд деяких основних температур м’яса на грилі:
Стейк з яловичини
55°C, середня температура: 62°C
стейк зі свинини
70℃
М'ясо баранини, рожеве
60℃
Бургер
74℃
Пряме чи непряме приготування на грилі – що це таке?
Що стоїть за цими термінами? Під час готування на грилі ви розміщуєте їжу для гриля прямо над розпеченим деревним вугіллям – так, як ви знаєте це з класичного гриля. Цей метод особливо корисний, якщо ви хочете обсмажити стейки або рибу. Овочі, такі як кабачки та помідори на грилі, також можна готувати на грилі. Якщо ви хочете приготувати на грилі більш товсті шматки м’яса, наприклад, курячі стегенця або ребра, краще підійде непряме нагрівання. Помістіть їжу для гриля біля джерела тепла. Готується повільніше і не пригорає. При непрямому грилі ви закриваєте кришку гриля. Циркуляція гарячого повітря приготує м’ясо м’яко і рівномірно.
Поєднання двох способів приготування – так працює зворотне приготування
Справжні майстри гриля люблять експериментувати з температурою під час приготування на грилі. Так зване зворотне приготування поєднує в собі переваги непрямого і прямого приготування на грилі. Спочатку їжу на грилі обережно готують на слабкому вогні, потім знову смажать дуже гарячою і швидко. Зворотне приготування ідеально підходить, коли ви готуєте цілу курку, печеню або навіть товсті стейки. Якщо ви хочете провести цілий день в саду і запросити вас на першокласний шашлик, цей спосіб приготування ідеально підходить. Помістіть їжу для гриля в зону непрямого гриля і дуже обережно смажте її на грилі, поки температура ядра не стане лише на кілька градусів нижче бажаної позначки. Тепер помістіть м’ясо в пряму зону і обсмажте його на сильному вогні до утворення бажаної скоринки. Більше задоволення від барбекю важко уявити!
Перемикаючись між непрямим і прямим приготуванням на грилі, ви повинні добре використовувати вільний простір на грилі: наприклад, поки ваша печеня готується в спокої та тиші, ви можете використовувати пряме нагрівання на грилі для обсмажування овочів, які ви можете використовувати. у смачному салаті з печених овочів.