Просто розпалити гриль і покласти кілька стейків на сітку? Зрештою, хороший гриль – це не так просто. Для дійсно гарних результатів попередньо добре розігрійте гриль. Ми рекомендуємо спочатку дати вугіллю добре розгорітися в димоході , а потім розподілити його в грилі та належним чином розігріти газовий гриль. Перша температура, коли ваш стейк «цілує» сітку, має вирішальне значення. Багато грилів оснащені вбудованими в кришку термометрами, які повідомлять вам, коли почати.
Низькі температури від 90 до максимум 120 °C ідеальні для повільного приготування м’яса. Приклади включають запасні реберця та свинину. Температура близько 160-180 °C ідеальна для ковбас або риби, овочі слід викладати на мангал при температурі близько 140-160 °C. Стейки, навпаки, обсмажують на сильному вогні (прибл. 270 – 300 °C). Так ви отримаєте сильний аромат гриля і красиві візерунки гриля (бренди)
Чи є у вас все необхідне, щоб стати професіоналом гри на грилі? Тоді ви, можливо, чули, що деякі стейк-хауси тепер спеціалізуються на нагріванні тонкого м’яса до екстремальних температур понад 800 градусів протягом дуже короткого часу. Ви можете повторити цей трюк вдома, лише якщо ваш гриль має SizzleZone, інфрачервону зону. Жир, який капає на вугілля при такій високій температурі, може спричинити небезпечні спалахи, тому слід бути обережними при поводженні з жирним м’ясом. Варто взагалі уникати маринованого м’яса. Крім того, акриламіди, які вважаються потенційно канцерогенними, можуть утворюватися при дуже високих температурах. Тому високі температури, при яких багато жиру капає в джерело тепла і горить лише ненадовго.