FERRARA ACTIVA ІНФРАЧЕРВОНИЙ ЕЛЕКТРИЧНИЙ ОБІГРІВАЧ

Enders
25001
10960,00
грн.
Новинка від німецької компании Activa! Електричний інфрачервоний обігрівач Activa Ferrara - це прекрасний вибір як для обігріву на вулиці, так и Всередині приміщень. Володіючі значний потужністю 2,7 кВт и спрямованістю теплового потоку в 360 °, такий обігрівач з успіхом может використовуват, як на терасі заміського будинку, так и на літньому майданчик ресторану, а такоже в других побутових и КОМЕРЦІЙНИХ пріміщеннях відкритого и закритого типу. Підлоговий електричний інфрачервоний обігрівач Activa Ferrara має форму трікутної стели висота 1,5 метра з вбудованим ніжкою и ефектно доповнено будь-який інтер'єр. Корпус Виготовлення з вісокоякісніх матеріалів - алюмінію, нержавіючої сталі, пластику та володіє видатних експлуатаційними властівостямі, что забезпечен довгий срок служби обігрівача.

Три окремо відключають / включаються карбонових нагрівальніх елемента, спрямовані по трьом різнім сторонам, дозволяти розумно втрачають електроенергію и використовуват тепло безпосередно там, де воно необхідне. А вбудований захист від брізок и датчик перекідання, зроби использование обігрівача безпечним даже у складних условиях.

Завдяк особливо властівостям карбонових нагрівальніх елементів, вікорістовуваніх в інфрачервоніх обігрівачах Activa Ferrara - їх ефективність сягає 95% (ККД). Це відбувається за рахунок більшої теплопровідності вуглецевого волокна (карбонової спіралі), что спріяє зниженя електроспоживання на 25%. Такий тип нагрівальніх елементів має ще один важлівій плюс - збільшену довжина генеруються інфрачервоніх хвиля, за рахунок цього тепло становится більш пріємнім и Проникаюча, а не палючім, як в інфрачервоніх обігрівачів других тіпів.

Саме карбонових спіраль, як складового інфрачервоного обігрівача, є найважлівішою его Частина І відповідає за м'яке Комфортне випромінювання з низьких віділенням світла, что вігідно відрізняє карбонові електричної обігрівачі від других тіпів електричних інфрачервоніх систем обігріву.

Потужність: 2,7 кВт

Click to order
Total: 
Payment method