ВУЛИЧНИЙ ГАЗОВИЙ ОБІГРІВАЧ ACTIVA PYRAMIDE CHEOPS II WHITE

Activa
13610W
18400,00
грн.
Вуличний газовий обігрівач Pyramide Cheops II – це піраміда з полум'ям в корпусі, вище одного метра у висоту, являє собою воістину неймовірне видовище, він призначений для обігріву літніх майданчиків, терас, веранд, альтанок і просто відкритих територій. Заворожлива гра вогню створює особливо затишну атмосферу на терасі або в саду. Цей оригінальний вуличний газовий обігрівач користується величезною популярністю в усьому світі. Якісний обігрів в поєднанні з красою свічення полум'я зробили його незамінним атрибутом тепла і затишку для респектабельних ресторанів, готелів і котеджів. При розміщенні біля вхідних груп готелів та ресторанів він може використовуватися як додатковий елемент декору, що привертає увагу гостей та відвідувачів.

Газовый инфракрасный обогреватель Activa Pyramide Cheops II – изготовлен из стали со стойким порошковым напылением, что обуславливает исключительную стойкость к коррозии. В основании обогревателя скрыт газовый баллон объемом от 24 до 27 литров, что делает обогреватель мобильным и позволяет перемещать его в любое необходимое место. При этом производитель рекомендует использовать взрывобезопасные композитные газовые баллоны европейского производства. Мощная горелка 9,3 кВт – способна обеспечить теплом пространство в диаметре до 4,5 метров.

Плавне регулювання висоти полум'я, электропъезоподжиг, надійний стійкий корпус з вбудованими колесами для переміщення – ці функціональні особливості спрямовані на Ваш максимальний комфорт і зручність використання. Газовий шланг і регулятор тиску (редуктор) входить в комплект поставки. Конструкція обігрівача забезпечує 100% згорання газу (пропан-бутан), що підвищує його ефективність і економить витрати на паливо. Обігрівач оснащений двома рівнями безпеки. При загасанні полум'я термоелектричний датчик миттєво припиняє подачу газу, а при нахилі понад 45° градусів спрацьовує датчик нахилу, який також припиняє подачу палива. Економічність обігрівача забезпечується регульованою витратою газу в межах 300-830 р/год.

Потужність: 9,3 кВт

Click to order
Total: 
Payment method