ВУГІЛЬНИЙ ГРИЛЬ WEBER ONE-TOUCH ORIGINAL 57 СМ

Weber
1341504
10379,00
грн.
Гриль Weber Original Kettle 57 - Класичний гриль-барбекю з типовим силуетом Weber.
Простий в обігу і обслуговуванні, він є оптимальною моделлю для любителів гриля, які використовують і прямий, і непрямий методи готування. Завдяки великому обсягу котла і наявності запатентованої системи One-Touch для регулювання температури, він граючи справляється з ситуацією, коли до вас несподівано нагрянуть гості, а також з самими амбітними планами щодо готування.
Ручки гриля захищені спеціальними термоотражателямі і не нагріваються. Спеціальна техніка роботи на грилі дозволяє використовувати його в якості коптильні. Для цього вугілля на нижній решітці розміщується не на всій площі, а лише з одного боку. Так, щоб продукти можна було покласти на верхній решітці (для приготування) немає над вугіллям. Далі, вимочують тріску 30-40 хв у воді і кладете на вугілля в конверті з фольги з отворами (якщо дрібна) або безпосередньо на вугілля, якщо брусочками. Відкриваємо вентиляційний отвір над продуктом і готуємо.
- 57 см - для компанії з 3 - 15 осіб. Можна приготувати печеню і гарнір одночасно. Страви невеликого, середнього і великого розмірів. Від стейків і шашлику до ноги баранчика або 5 кг ростбіфу, гусака цілком.

Колеса: є

Матеріал решіток: хромована сталь

Наявність ніжок: є

Колір: чорний

Діаметр: 57

Виробник: США

lwh: 650x570x990 mm

Click to order
Total: 
Payment method