Гриль електричний Weber Q1400

Weber
52020079
21559,00
грн.
Weber Q140 - початок 21 століття ознаменувався популяризацією здорового способу життя, невід'ємною частиною якого є правильне і раціональне харчування. Сьогодні люди все більше і більше обдумано ставляться до того, що і як вони їдять, прагнучи зробити їжу максимально корисною. Але виявилося, що в століття технологічного прогресу, щоб бути здоровими, нам потрібно просто згадати традиції пращурів.
Протягом тисячоліть, з того моменту, як людина відкрила для себе вогонь, наші предки готували на розжареному вугіллі м'ясо, рибу, овочі - все, чим нас так щедро обдарувала природа. Цей спосіб приготування їжі і сьогодні є одним з найбільш сприятливих і корисних для людського організму.

Але як, запитаєте ви, приготувати на вогнищі «убитого мамонта», якщо більшість з нас живе далеко від природи, в квартирах багатоповерхових будинків? Відповідь проста - використовуйте для цих цілей високоефективні електричні грилі від американської компанії Weber! Безпечні, зручні та доступні за ціною моделі чекають вас на віртуальному прилавку нашого інтернет-магазину.
Гриль Weber Q1400 виконає всі ваші кулінарні забаганки
Корисність їжі обумовлюється способом її приготування. З Weber Q1400 ви можете відмовитися від використання під час смаження рослинних і тваринних жирів, що містять холестерин і виділяють в процес нагрівання канцерогенні речовини. М'ясо, риба і овочі на грилі виходять соковитими, ароматними, в них зберігається велика частина корисних вітамінів і мікроелементів.
Електричний гриль-барбекю Weber Q1400 - ідеальне рішення для власників квартир у багатоповерхівках. Адже ви можете використовувати його прямо у себе на балконі або на кухні, обладнаної хорошою витяжкою. Модель виконана в сучасному дизайні з міцних матеріалів, зносостійкість яких пройшла всі необхідні перевірки.
Висока кришка цього гриля дозволить розмістити на решітці досить великі шматки м'яса або цілу рибу. А рівномірна циркуляція нагрітого повітря забезпечить швидке приготування смачних і ароматних страв.

Площа робочої поверхні: 43 х 32

Матеріал решіток: чавун покритий фарфоровою емаллю

Колір: чорний

Потужність гриля:: 2.2 кВт

lwh: 430x680x590 mm

Click to order
Total: 
Payment method