Гриль-вогнище Quan Premium Medium, чорний

Quan
QN91014
112900,00
грн.
Продукція Quan є результатом тривалого процесу розробки та численних випробувань. Виробник прагнув не тільки вдосконалити дизайн до рівня твору мистецтва, але й досягти максимальної функціональності. Розробка йшла в колаборації з відомими шеф-кухарями Quan - їхня думка багато в чому стала вирішальною для виробництва.
Як влаштований вугільний гриль Quadro Premium Medium?
Загартована вуглецева сталь завтовшки 15 мм – матеріалу преміум-якості. Ближче до центру пластина вона може нагріватися до 400° C, а ближче до краю поверхня трохи прохолодніша, але зберігається рівномірний температурний перехід – це дозволяє регулювати інтенсивність обсмажування.
Внутрішня чаша, також виготовлена ​​з нержавіючої сталі, ізолює зовнішню від прямого вогню, щоб вона залишалася холодною. Завдяки такій особливості конструкція залишається безпечною для оточуючих.
База забезпечує надійну стійкість грилю. Усередині основи встановлений золозбірник для швидкого та комфортного видалення золи з дна гриля. В базі також передбачений регульований повітрозабірник, завдяки якому можна контролювати інтенсивність вогню. Quadro Premium Large - досконалість дизайнерської думки і технологічності. Дизайнерська лінія Quadro відрізняється гостротою форм і елегантними пропорціями.
Всі продукти доступні у дизайнах Кортен, Карбон та Сталь. Розмір Large ідеальний для великої родини та компанії друзів. Готування на вулиці більше ніколи не буде у вас асоціюватись із чимось грубим та незручним. Бездоганний дизайн, зручна та безпечна конструкція та висока продуктивність. Що ще можна мріяти?

Колір: чорний

Виробник: США

Матеріал решіток: чавун

lwh: 800x800x900 mm

Weight: 113000 g

Click to order
Total: 
Payment method