Гриль мангал AHOS ORIGINAL 1000

Ahos
48500,00
грн.
AHOS ORIGINAL 1000 - це універсальний мангал-гриль для дачі або будинку.  Дров'яний мангал-гриль ще до розведення вогню вражає своєю ідеальністю. Від цієї бездоганної геометрії, витриманого стилю і чітких ліній важко відвести погляд. Чари починаються в момент, коли загориться вогонь, а з поверхні для смаження долине аромат м'яса. 
Конструкція вуличного мангала-гриля складається з масивної тумби і конічної вогнищевої чаші. Висота - 93 см. Поверхня для смаження розташована зверху, що дозволяє з легкістю її знімати. На жарочній поверхні присутній невеликий вигин. Завдяки йому масло не «стріляє», а стікає безпосередньо в чашу. З бічних сторін є ручки, щоб зручно переносити круглий мангал-гриль в відповідне місце ділянки. 
Мангал-гриль проводиться в двох варіантах: 
  • Retro - термостійкий обробка під іржу. 
  • Black - термостійке вугільно-чорне покриття. 
Чаша зроблена з конусної форми з шматка стали, діаметр 100 см. Досить розпалити вогонь, щоб повноцінно розслабитися і відпочити. Місце для приготування їжі виготовлено з вуглецевої сталі товщиною 10 мм, має ширину 48 см. На жаровні присутній чотиришарове органічне покриття, що сприяє збереженню її властивостей на десятиліття. Області для готування досить, щоб нагодувати 25 чоловік. 
AHOS ORIGINAL тисяча приваблює своєю ідеальною геометрією. Мангал-гриль стане справжньою зіркою на будь-якій дачній ділянці. 
Додатково до цієї моделі можна купити решітку для приготування стейка, пристосування для смаження шашлику, кільце для установки казанка. Незамінною стане кришка з нержавіючої сталі товщиною 1,5 мм. Вона не тільки ідеально доповнить чашу, а й врятує він погодних коливань. Девайси можна встановити прямо на жарочній поверхні або на висоті 12 см, що дозволяє одночасно приготувати більшу кількість страв. 
Чистка мангал-гриля займає кілька хвилин. Необхідно прибрати їжу, яка залишилася, протерти звичайним маслом і злегка промокнути ганчіркою. Так як перегорілі дрова потрапляють безпосередньо в чашу, прибрати їх можна совком або зольним пилососом. Навіть при частому використанні гриль-мангал досить очищати раз в сезон.

Виробник: Україна

Матеріал решіток: вуглецева сталь

Покриття для смаження поверхні: 4-х шарове полімерне органічне покриття

Матеріал корпусу мангала: Сталь S235JR

Діаметр: 48

lwh: 1000x930x1000 mm

Weight: 11200 g

Click to order
Total: 
Payment method