ВУГІЛЬНИЙ ГРИЛЬ WEBER PERFORMER DELUXE GBS 57 СМ

Weber
15501004
46019,00
грн.
Гриль Performer Premium - нова модифікація в лінійці найбільш просунутих вугільних грилів Weber. З системою газового розпалювання вугілля, великим столом, чотирма колесами, гратами GBS, електронним таймером, кошиком для вугілля, пеплосборніком.
Безглуздо сперечатися з тим, що їжа, приготована на грилі, дуже корисна і смачна. Обсмажуючи м'ясо, рибу або птицю без масла, ви зберігаєте в них максимум вітамінів та інших необхідних людському організму речовин. При цьому продукти, приготовлені на грилі у власному соку, мають особливий, ні з чим незрівняний аромат диму. Дієтологи всього світу стверджують, що використання гриля дозволяє приготувати не просто корисні, але і малокалорійні страви. Відтепер «смажене» перестало бути синонімом «шкідливий» для здоров'я або фігури. Їжте з апетитом, худніть і будьте здорові!

Чим ще хороший Weber Deluxe?

Наявність газової системи розпалу вугілля - головна перевага гриля.

Оскільки в нижній частині котла передбачена спеціальна пальник, вам більше не треба возитися з сухим або рідким пальним. Натиснувши всього лише на одну кнопку, ви за секунду зможете підпалити дрова або брикети.
Висота бази цієї моделі дозволяє без праці готувати на грилі навіть людині дуже високого зросту.

One-Touch (система очищення) оснащена сталевими пелюстками внизу котла. Така конструкція значно полегшуйте догляд за грилем і його чистку від залишків їжі і попелу. Щоб керувати системою, достатньо натиснути на розташований із зовнішнього боку котла важіль.

Наявність двох відкидних «вушок» в решітці для приготування дає можливість підкидати паливо, не знімаючи з вогню страву. Погодьтеся, це особливо зручно, якщо ви вирішили запекти або закоптити шматок м'яса.

Для безпеки використання гриля в альтанці з дерев'яною підлогою, на балконі або веранді будинку Weber Deluxe обладнаний герметичним пеплосборніком. Як не помилитися у виборі розміру гриля?

Для цього досить орієнтуватися на діаметр котла.
d = 37 см: призначений для готування невеликих страв на 1-2 чоловік;
d = 47 см: використовується для приготування гарнірів і запікання середніх за розміром шматків м'яса, птиці або дрібної риби цілком, розрахований на 3-6 чоловік;
d = 57 см: дозволить запекти навіть 5-кілограмові шматки м'яса, цілого гусака або ногу молодого барана, підходить для компанії до 15 осіб.
Цей американський гриль вирішить всі питання з приготуванням їжі на свіжому повітрі. Неважливо, вирушили ви з друзями на природу влітку або хочете зустріти Новий рік на дачі. З Weber Deluxe на вашому столі завжди будуть самі смачні та корисні страви. Технічні особливості моделі дозволяють використовувати її тоді, коли це потрібно вам. В якості палива ви можете покласти звичайні дрова, деревне вугілля або навіть вугільні брикети.
Готувати на грилі допомагають такі функціональні елементи, як: велика решітка (d = 57 см); тримачі для 3-х інструментів; міцна робоча поверхня; решітка GBS для сковороди, стейкової решітки та казана-вок.

Колеса: є

Матеріал решіток: хромована сталь

Наявність ніжок: є

Колір: чорний

Діаметр: 57

Виробник: США

lwh: 1180x750x1120 mm

Click to order
Total: 
Payment method