Гриль електричний WEBER PULSE 2000 з підставкою PULSE CART

Weber
85010079
64089,00
грн.
Електричний гриль Weber PULSE 2000+ візок / підставка зі столиком - новинка 2018 року, єдиний в своєму класі гриль з цифровим регулюванням температури! Котел і кришка, виконані з литого алюмінію, чудово зберігають жар для швидкого приготування соковитих страв з скоринкою, а унікальна система iGrill допоможе віддалено контролювати температуру гриля з вашого смарт-пристрої.
Масивна чавунна решітка забезпечує приготування страв на відкритому спеці. Коли сік продукту потрапляє на спіраль гриля - він частково випаровується і, за рахунок закритої кришки, циркулює всередині гриля, надаючи особливий аромат барбекю вашій страві. Залишок соку потрапляє в спеціальний жиросбірник, який дуже просто очищається
  • УБУДОВАНЕ ТЕХНОЛОГІЯ IGRILL Вбудована функція iGrill забезпечує моніторинг температури всередині їжі і температури гриля в режимі реального часу за допомогою програми iGrill. Коли завантажте додаток Weber iGrill, підключіть датчик до порту iGrill на передній панелі барбекю і вставте датчик в їжу. Проведіть дроти датчиків через канали c боків гриля. PULSE 1000 поставляється з одним щупом iGrill і можна підключити всього два щупа. PULSE 2000 поставляється з двома щупами iGrill і можна підключити чотири щупа
  • ЦИФРОВИЙ ТЕРМОМЕТР Легко читається світлодіодний екран служить цифровим термометром, відображаючи точну температуру всередині гриля з кроком 5 градусів Цельсія або Фаренгейта, виключаючи приготування наосліп, надаючи інформацію, необхідну для забезпечення відмінних результатів приготування.
  • IGRILL ПОВІДОМЛЕННЯ НА СМАРТФОН АБО СМАРТ ГОДИННИК Передній дисплей має червоні світлові індикатори стану на передній панелі, які повідомлять Вам, що ваш гриль розігрітий і готовий до використання. Одночасно пролунає звуковий сигнал, що повідомляє про те, що гриль досяг потрібної температури. Синій індикатор блимає, коли вбудований модуль iGrill готовий до об'єднання в пару з Вашим Bluetooth® пристроєм, і горить, коли барбекю успішно пов'язане з Вашим пристроєм.
  • IGRILL Додаток Додаток відображає температуру гриля в верхній частині екрану і активні датчики під нею.
  • ДАТЧИКИ Додаток PULSE тисячі відображатиме температуру гриля і до двох датчиків температури (щупів). PULSE 2000 буде відображати температуру гриля і до чотирьох датчиків температури (щупів).
  • ЕМАЛЬОВАНІ чавунні ГРАТИ ДЛЯ ПРИГОТУВАННЯ Емальовані чавунні решітки для приготування рівномірно підтримують жар, що створює саме ті характерні сліди, до яких ми всі прагнемо. Якість утримання тепла чавуном забезпечує більш швидкий час відновлення температури після відкриття кришки.
  • СЕРЕДНЯ час розігрівання ДО 260 ° C 15-20 хвилин
  • Система жіроотведенія спрямовується не випаровування краплі в лоток для збору крапель, який знаходиться всередині піддону під корпусом для готування. Це допомагає з видаленням жиру і розроблено, щоб запобігти спалаху полум'я. Піддон для жиру легко доступний з передньої сторони гриля після зняття регулятора температури.
  • Знімні частини ДЛЯ ПРОСТИЙ ОЧИСТКИ Регулятор температури, решітки для приготування, екрани котла і кришки, лоток для жиру знімаються для зручності чищення. Екрани котла і кришки можна мити в посудомийній машині.
  • КНОПКА ХАРЧУВАННЯ ON / OFF І СКИДАННЯ ЕЛЕКТРОННОГО МОДУЛЯ Включення і вимикання кнопкою легко у використанні. Коли регулятор температури включений - кнопка втоплена, а коли він відключений - кнопка виступає. PULSE має вбудоване захисний пристрій для запобігання ураження електричним струмом. Електронний модуль виявляє зміни струму і відключає харчування. Це забезпечує електробезпека при готуванні у вологому середовищі. Для скидання електронного модуля натисніть кнопку включення / виключення живлення.

Площа робочої поверхні: 49 х 39

Матеріал решіток: чавун покритий фарфоровою емаллю

Колір: чорний

Потужність гриля:: 2.2 кВт

lwh: 390x710x600 mm

Click to order
Total: 
Payment method