ГАЗОВИЙ ГРИЛЬ WEBER GENESIS II E-310 GBS

Saber
61011175
67619,00
грн.
Бренд: Weber
Розміри: 137x74x114см.
Варильна поверхня: 68 х 48см.
Вага: 63 кг

Газовий гриль Genesis II E-310 Weber 61010175 - це гриль нового покоління, що забезпечує великі можливості для щоденного грилінгу у Вашому заміському угідді.  Найновіша гриль-система GS4 світового класу, три потужні пальники, грати Gourmet BBQ System, сумісність із цифровим термометром iGrill 3, а також 10-річна гарантія Weber на всі деталі гриля від кришки до коліс. Найвищий рівень серед газових грилів. Це дозволить готувати різні види продуктів за один захід. Варильна поверхня складає 3264 кв.см, цього вистачить для одночасного приготування барбекю продуктів для 6-8 осіб.

Багато зусиль та багаторічних розробок у поєднанні з постійним переоснащенням знадобилося для пошуку єдиної правильної системи запалення для оновленої серії Genesis® II. Внаслідок цього газовий гриль Weber Genesis II E-310 GBS отримав гранично ефективну систему запалювання для кожного пальника із запатентованим надійним запалювачем.

Газовий гриль Weber оснащується простими у використанні та легкими в обслуговуванні пальниками з унікальною конічною формою. Подібна конструкція невипадкова: вона запобігає можливості загасання пальників і забезпечує постійний потік газу. Це гарантує рівномірне розподілення тепла по всій поверхні для приготування їжі.
Система управління жиром допомагає видалити надлишки кулінарного соку, знижуючи при цьому ризик запалення, яке може зіпсувати смак їжі, що готується. Кулінарні соки, які не повністю випаровуються пластинами Flavorizer ™, прямують від пальників до легкодоступного піддон-уловлювача, розташованого під відділенням для приготування їжі.
Газовий гриль купити вам завжди допоможуть фахівці нашого магазину, які готові відповісти на будь-які питання і проконсультувати при необхідності.

Особливості:

Гриль система електронного запалювання GS4 - гарантовано спрацьовує при першому натисканні

3 сталеві пальники із 304 сталі підвищеної стійкості до корозії. Сучасна конструкція пальників забезпечує безперервний потік газу та розподіл тепла

Потужність: 11 кВт (пропан), 12.8 кВт (бутан)

Пластини Flavorizer із збільшеним кутом забезпечують максимальний захист пальників від краплячого жиру, запобігають утворенню полум'я, забезпечують рівномірний розподіл жару

Пластини затримують краплі соку та жиру, які димляться і шиплять, надаючи їжі насичений підкопчений аромат

Чавунні грати Gourmet BBQ з покриттям фарфорової емалі: запобігає налипанню продуктів на поверхню, забезпечує рівномірний розподіл жару і гарний візерунок.

Складні грати Tuck-Away для підтримки їжі в розігрітому стані

Двошарова кришка з нержавіючої сталі, покрита порцеляновою емаллю

Вбудований термометр у кришці – точний контроль температури під час приготування страв

Робоча поверхня: 2 бічні столики

6 гачків для аксесуарів

Система відведення жиру: надлишок жиру потрапляє в одноразові ємності та легко утилізується

Потужна рама з відкритими полицями - легкий доступ до зони зберігання

Міцні колеса з фіксатором забезпечують високу мобільність

Підтримка iGrill 3: контроль температури їжі з мобільного пристрою (можна придбати окремо)

Газовий балон може бути закріплений збоку у спеціальний прихований відсік

Кількість грілок: 3

Столик: є

Колеса: є

Матеріал решіток: хромована сталь

Наявність ніжок: є

Колір: чорний

Площа робочої поверхні: 68 х 48

Виробник: США

Термометр: є

Click to order
Total: 
Payment method