ГРИЛЬ ГАЗОВИЙ CAMPINGAZ BBQ XPERT 100 L

Campingaz
178503576521
7729,00
грн.
8888,00
грн.
Бренд: Campingaz
Розміри: 67x50x99 см.
Варильна поверхня: 45 х 34см.
Вага: 15 кг.

Газовий гриль серії Xpert 100 L - практичне, просте і надійне рішення для грилерів-початківців. Лінійка Xpert позиціонується самим виробником як "пристрої з найкращим співвідношенням "ціна-якість". При цьому проста конструкція цього гриля здається такою лише на перший погляд. Xpert 100 L включає ряд ретельно продуманих характеристик, а також надійний візок зі сталі, які роблять його хорошим партнером у приготуванні улюблених страв.

Xpert 100 L оснащений двома пальниками, що забезпечують потужний жар та рівномірний розподіл тепла усередині гриля. Містка поверхня для приготування дозволяє готувати одночасно кілька страв, а встановлений п'єзо-запалювання завжди спрацьовує з першого разу.

Гриль Xpert 100 L обладнаний двома сталевими бічними столиками з гачками для інструментів. Конструкція візка оснащена надійними колесами та “завісою” з міцного зносостійкого текстилю, що надійно захищає будь-які предмети, розташовані всередині візка, а також прикриває балон, який ідеально поміщається під поверхнею для приготування.

Особливості:
Підпал: пьезо;
Бічна пальник: немає;
Колеса: 2 пластикових;

Кількість грілок: 2

Столик: є

Колеса: є

Матеріал решіток: хромована сталь

Наявність ніжок: є

Колір: чорний

Площа робочої поверхні: 45 х 34

Виробник: Франція

Click to order
Total: 
Payment method