ГАЗОВИЙ ГРИЛЬ CHAR-BROIL GAS2COAL HYBRID

Char-Broil
468300618
27900,00
грн.
Бренд: Char-Broil
Розміри: 134x63x121 см.
Варильна поверхня: 63 х 43см.
Вага: 44 кг.

Гібридний газовугільний гриль Char-Broil Gas2Coal Hybrid – революція серед усіх грилів. Він створений тим споживачів, які можуть визначитися, якому вигляді палива купувати барбекю. Але яке паливо ви не вибрали б, ваші страви нікого не залишать байдужими і стануть головною родзинкою будь-якої барбекю вечірки.

Перша думка про цей гриль оманлива. Якщо вам здається, що це звичайний газовий гриль із трьома пальниками та бічною конфоркою, то це не так. При заміні захисних пластин газових пальників спеціальним піддоном для вугілля ви отримуєте справжню вугільну коптильню. І при цьому газові пальники розпалять вугілля лише за хвилину. Для зручного та безпечного розпалювання всі пальники обладнані електричним запаленням.

Гібридний гриль має велику робочу поверхню. До того є бічна полиця, яка дозволить підготувати продукти до приготування, а також зберігати необхідні аксесуари під рукою. Площі самої решітки достатньо для приготування соковитих стейків, найсмачніших овочів гриль або булочок для бургерів на всю сім'ю та друзів.

Гриль виконаний у сучасному дизайні, що дозволяє йому стати окрасою будь-якого заднього двору, але при цьому він може залишатися актуальним довгі роки.

Особливості:
Можливість використовувати як паливо як газ, так і вугілля.
Додаткові грати.
Наявність бічного пальника.
Обладнаний трьома основними потужними пальниками.
Система електричного запалювання.
Вбудований датчик температури.
Жароміцний корпус.
Сучасний дизайн.
Два колеса для зручного переміщення та дві ніжки для більшої стійкості.

Кількість грілок: 3

Столик: є

Колеса: є

Матеріал решіток: чавун

Наявність ніжок: є

Колір: чорний

Площа робочої поверхні: 63 х 43

Виробник: США

Додаткові грати: 57х20

Click to order
Total: 
Payment method