ГАЗОВИЙ ГРИЛЬ WEBER SPIRIT E-310 CLASSIC

Weber
102696507901
32950,00
грн.
Бренд: Weber
Розміри: 160x82x132см.
Варильна поверхня: 60 х 45см.
Вага: 50 кг

Гриль газовий Weber Spirit E-310 Classic це той самий газовий гриль, з якого ви хочете почати своє знайомство з газовими грилями за бюджетні гроші. 3 окремі пальники з нержавіючої сталі, які дозволять вам повноцінно розкрити можливості газового грилям, користуючись повноцінним непрямим методом приготування, а не компромісним 50/50, як у двогорілкових грилях. У цьому грилі все зроблено для оптимізації його цінника, але якість матеріалів, при цьому незмінна. Обмежена гарантія в 10 років, як і старші моделі грилів лінійки Spirit Original. Weber Spirit E-310 Classic – нічого зайвого для вашого старту у світі газового барбекю.
В порівнянні зі своїми попередниками E-210 Classic та Original Black, E-310 Classic Black оснащений 3 регульованими клапанами пальника. Режимами їх горіння можна керувати окремо один від одного, тому приготування на грилі і підтримка тепла можуть відбуватися одночасно. Перехресна п'єзоелектрична система запалювання забезпечує включення другого пальника без повторного запалення.

Емальована кришка не тільки дозволяє працювати будь-якої пори року, але й має вбудований термометр. Направляючі та грати для гриля покриті фарфоровою емаллю, тому їх дуже легко чистити. Покупці хвалять легку конструкцію та гарну якість виготовлення.

Бажаєте купити газовий гриль дешево, але при цьому не бажаєте отримати модель від невідомого виробника? Рішення є! Це Weber Spirit E-310 Classic з досить великою площею робочої поверхні, щоб забезпечити 8 ваших друзів смачними стейками. Газовий гриль добре обладнаний, включаючи 3 пальники з окремими регуляторами.

Особливості:

3 сталеві пальники (9,3 кВт);

кришка та корпус покриті фарфоровою емаллю;

термометр: вбудований у кришку – контроль температури під час приготування страв;

грати зі сталі, покриті фарфоровою емаллю;

робоча поверхня: 2 складні столики з можливістю демонтажу;

6 гачків для аксесуарів;

ароматичні пластини Flavorizer Bars із емальованої сталі: рівномірний розподіл тепла;

захист від краплячого жиру, запобігає утворенню полум'я;

п'єзопідпал + система розпалювання Crossover: включення другого пальника за допомогою ручки регулятора, без використання кнопки запалювання;

4 міцні колеса, 2 із них з фіксаторами;

газовий балон (металевий до 12 л) може бути захований у закриту нижню шафу; решту балонів можна встановити поруч;

Кількість грілок: 3

Столик: є

Колеса: є

Матеріал решіток: емальована сталь

Наявність ніжок: є

Колір: нержавіюча сталь

Площа робочої поверхні: 60 х 45

Виробник: США

Термометр: є

Click to order
Total: 
Payment method