КРИШКА ДЛЯ ГРИЛЯ AHOS UNO

UNO
UNO_CAP
1400,00
грн.
UNO CAP — це спеціальна кришка для грилів UNO. Вона дозволяє захистити поверхню для смаження барбекю від бруду, вологи і пилу, а також запобігає їх проникненню у чашу для багаття та ніжку для збору попелу.
Конструкція та технічні характеристики
UNO CAP — це кругла щільна кришка з ручкою, виготовлена ​​з вуглецевої сталі і покрита атмосферостійкою порошковою фарбою.
Діаметр кришки: для моделі UNO — 60 см.
Товщина кришки — 1,5 мм.
Кришка виконана в єдиному для всіх грилів лінійки UNO дизайні, і вона легко встановлюється за допомогою ручки на поверхню для смаження.
Експлуатація
Після того, як ви приготували на барбекю-мангалі їжу, повністю загасили вогонь у чаші для багаття і очистили поверхню для смаження, накрийте кришкою ваш мангал.
Завдяки високоміцній сталі кришка не деформується і відмінно захистить чашу для багаття. Термостійкий матеріал дозволяє накривати мангал ще гарячим. А використання стійкої до атмосферних явищ фарби слугуватиме додатковим захистом виробу від дощу, снігу, бруду і полегшить використання гриля в умовах вулиці.
Догляд
Кришка UNO CAP не вимагає особливого догляду. При експлуатації в відкритому просторі вона може потребувати миття за допомогою губки і стандартного миючого засобу. А в приміщенні досить протирати її від пилу вологою або сухою тканиною без додаткових засобів.
Кришка UNO CAP, як і всі грилі UNO, зроблена в Україні. Для її виробництва використовуються матеріали найвищої якості.
Як і на інші аксесуари для гриля, гарантія на кришку — 3 роки з моменту її придбання.

Колір: сірий

Матеріал: атмосферостійка порошкова фарба

Діаметр: 60

lwh: 600x600x1 mm

Click to order
Total: 
Payment method