ТРІСКА ДЛЯ КОПЧЕННЯ WEBER ДО РИБИ І МОРЕПРОДУКТІВ, 0,7 КГ

Weber
17665
349,00
грн.
Зберіть родину та друзів на вечерю і подайте ароматну рибку приготовану на грилі. Тріска для копчення "До риби і морепродуктів" поєднує в собі деревну стружку листяних порід і фруктових дерев, щоб створити ідеальний м'який, фруктовий аромат, який доповнить будь-яку страву з морепродуктів або риби. Спогади про ніжному ароматі не покинуть Вас. Розмочити тріску в воді, покладіть її на вугілля або в спеціальний контейнер для копчення.
Для отримання хорошого стійкого деревного аромату необхідно замочити тріску протягом півгодини, потім злегка віджати руками для видалення надлишків вологи і рівномірно висипати на вугілля. Можна замочити тріску в простому піддоні з фольги, заливши її холодною водою. Деякі гурмани для того, щоб домогтися своєрідного запаху, замочують тріску у вині, пиві або яблучному сидр.
Перед тим, як почати підготовку, киньте по одній жмені вимоченої тріски на вугілля з кожного боку, дим при цьому повинен піти практично відразу. Після закрийте гриль кришкою і відрегулюйте вентиляційні отвори. Диму від однієї жмені трісок вистачає приблизно на годину, тому при готуванні великих шматків Вам потрібно буде додавати нову жменю підсушеної тріски з кожного боку щогодини, разом з новою порцією вугілля.
Якщо Ви хочете отримати яскравий і насичений копчений смак при використанні прямого методу готування, слід додати мокрі тріски за 5-10 хвилин до закінчення приготування страви.


Click to order
Total: 
Payment method