GrillLand.com.ua
ГРИЛІ І АКСЕСУАРИ З США

Про компанію

Вас вітає інтернет магазин все для барбекю GRILLLAND.COM.UA

Наш інтернет магазин все для барбекю GRILLLAND.COM.UA є офіційним дилером таких торгових марок в Україні як: Big Green Egg, Broil King, Weber, Quan Ми займаємося продажем грилів, комплектуючих для грилів, аксесуарів, наборів для барбекю. Також сервісним обслуговуванням всієї продукції даних торгових марок в гарантійний та післягарантійний термін. Ми маємо багаторічний досвід роботи абсолютно з усім обладнанням - вищеперелічених ТМ. Гриль, це невід'ємний атрибут будь то велика компанія або сімейний відпочинок. За допомогою гриля можна приготувати не тільки смачний, але і корисний продукт, так як є можливість контролювати температуру і зберігати соковитість і корисні речовини продукту. Продукти приготовлені на грилі, не має значення газового або вугільного типу, виходять смачними навіть без маринаду, все полягає в системі приготування. Ми постійно проводимо майстер класи та презентації. Також у нас є послуга гриль в оренду.


Вам тепер не потрібно їздити в десяток магазинів, ми зібрали у себе грилі абсолютно всіх виробників офіційно представлених в Україні, і ми не пропагуємо якийсь бренд, а надаємо Вам право на чесний вибір, хіба не це головне? Для цього ми надаємо Вам унікальну можливість спробувати самому приготувати на одному або декількох цікавлять Вас грилях.


Ви отримуєте якісну консультацію, так як наші фахівці мають величезний досвід роботи на різних видах грилів, мангалів, печей, коптильнею. Ми пропонуємо тільки, той товар в якості якого впевнені, інакше він би не потрапив до нас в магазин. Ми регулярно проводимо тест драйви та презентації всіляких грилі. На грилі можна готувати абсолютно все: м'ясо, рибу, морепродукти, овочі, випічку і навіть перші страви. Так само можна, коптити, запікати, томити і варити. Успіх смачного стейка, це не маринад, а гриль і правильний температурний режим, після приготування додаєм за смаком сіль / перець і м'ясо тане в роті. Це на словах не передати, потрібно пробувати. Для того що б поїсти смачне м'ясо Вам тепер не потрібно буде йти в ресторан, ресторан вишуканої кухні буде у Вас вдома і не обов'язково бути професійним кухарем, досить мати гриль у себе вдома. Гриль розігрівається за 10-15 хвилин стейк 300-400 грам, готується до прожарювання медіум за 8-м хвилин. До Вас приїхали гості, не потрібно тривалих приготувань, будьте впевнені, що з грилем за пів години вони вже будуть за столом, насолоджуватися смачним, соковитим стейком з овочами. Записуйтеся до нас на презентацію, ми приготуємо будь-який Ваш продукт.


Смачного!

Top